Znaleziono 160 ofert

Sortuj

Partyzantów

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 664441

145 m2 4 Pokoje 8 620,69 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2021 Działka 120 m2
1 250 000,00 PLN szczegóły
Poznańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 983386

34,29 m2 2 Pokoje 10 207,06 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1989  
350 000,00 PLN szczegóły
Bosmańska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 550713

66,50 m2 2 Pokoje 9 022,54 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2021  
599 999,00 PLN szczegóły
Bursztynowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 868138

35,50 m2 2 Pokoje 25 915,49 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2025  
920 000,00 PLN szczegóły
Pomorska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 689608

60 m2 3 Pokoje 9 650,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1975  
579 000,00 PLN szczegóły
Magellana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 872049

43,18 m2 2 Pokoje 16 188,05 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2010  
699 000,00 PLN szczegóły
Kosynierów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 383983

68 m2 3 Pokoje 10 279,41 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2010  
699 000,00 PLN szczegóły
Chylońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 165772

59 m2 3 Pokoje 11 000,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1979  
649 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 467633

45,11 m2 2 Pokoje 13 300,82 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2022  
600 000,00 PLN szczegóły
Wyżynna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 822364

110 m2 5 pokoi 9 818,18 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2007  
1 080 000,00 PLN szczegóły
Wiązowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 152533

98,62 m2 5 pokoi 7 087,81 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2024  
699 000,00 PLN szczegóły
Krakowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 814558

68,64 m2 3 Pokoje 9 833,92 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2023  
675 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów:
script async src=https://embed.lendi.pl/widget.js>