Znaleziono 160 ofert

Sortuj

Magellana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 872049

43,18 m2 2 Pokoje 16 188,05 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2010  
699 000,00 PLN szczegóły
Stefana Żeromskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 625181

41,43 m2 2 Pokoje 18 826,94 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2020  
780 000,00 PLN szczegóły
Pomorska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 689608

60 m2 3 Pokoje 9 650,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1975  
579 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 229054

62,15 m2 3 Pokoje 10 619,47 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2000  
660 000,00 PLN szczegóły
Bursztynowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 868138

35,50 m2 2 Pokoje 25 915,49 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2025  
920 000,00 PLN szczegóły
Wodniaków

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 879854

109,80 m2 3 Pokoje 7 276,87 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2009  
799 000,00 PLN szczegóły
Bosmańska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 550713

66,50 m2 2 Pokoje 9 022,54 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2021  
599 999,00 PLN szczegóły
Poznańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 983386

34,29 m2 2 Pokoje 10 207,06 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1989  
350 000,00 PLN szczegóły
Partyzantów

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 664441

145 m2 4 Pokoje 8 620,69 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2021 Działka 120 m2
1 250 000,00 PLN szczegóły
Świerkowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 714116

299,30 m2 6 pokoi 4 537,25 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2009 Działka 1 309 m2
1 358 000,00 PLN szczegóły
Niepodległości

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 330947

63 m2 3 Pokoje 9 507,94 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1992  
599 000,00 PLN szczegóły
Księdza Lucjana Gierosa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 476631

35,20 m2 2 Pokoje 11 647,73 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1970  
410 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów:
script async src=https://embed.lendi.pl/widget.js>