Znaleziono 160 ofert

Sortuj

Gdańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 660308

69 m2 4 Pokoje 8 188,41 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
565 000,00 PLN szczegóły
Obwodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 616316

49,20 m2 2 Pokoje 10 142,28 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2004  
499 000,00 PLN szczegóły
Nizinna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 238959

42,42 m2 2 Pokoje 11 315,42 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2019  
480 000,00 PLN szczegóły
Jana Kochanowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 297548

47 m2 2 Pokoje 7 638,30 PLN/m2
Piętro 11 z (11) Rok budowy 1980  
359 000,00 PLN szczegóły
Gdyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 252425

49,39 m2 3 Pokoje 11 743,27 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2016  
580 000,00 PLN szczegóły
płk. Dąbka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 744483

47 m2 2 Pokoje 12 659,57 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2014  
595 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 585085

32,61 m2 2 Pokoje 13 155,47 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
429 000,00 PLN szczegóły
Żurawia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 663654

33 m2 2 Pokoje 12 696,97 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1984  
419 000,00 PLN szczegóły
Rumska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 163618

61,70 m2 3 Pokoje 9 724,47 PLN/m2
Piętro 6 z (6) Rok budowy 2006  
600 000,00 PLN szczegóły
Wyżynna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 593480

40,63 m2 2 Pokoje 11 321,68 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2024  
460 000,00 PLN szczegóły
gen. Józefa Hallera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 936096

46,34 m2 2 Pokoje 8 523,95 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
395 000,00 PLN szczegóły
św. Piotra

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 764070

44,89 m2 2 Pokoje 26 286,48 PLN/m2
Piętro 3 z (17) Rok budowy 2023  
1 180 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów:
script async src=https://embed.lendi.pl/widget.js>